Haberler

Prev Next
Şubat, 2014 - Estap Yetkili Ana Bayiler Toplantısı - Bodrum

Şubat, 2014

Estap, yetkili ana bayileri ile 2013 yılı değerlendirme toplantısını Bodrum’da yaptı. 1989 yılından beri veri merkezlerine kabinet ve kabinet aksesuarları üreterek hizmet veren Estap, Türkiye’deki ana bayileri ile 2013 yılını değerlendirdi. Aynı zamanda yeni ürünlerin bayilere tanıtıldığı toplantıda, Estap Genel Müdürü Murat Eti ve Satış Müdürü Türker Aydın yaptıkları sunumlarla yeni hedeflerinden bahsettiler.

Estap Genel Müdürü Murat Eti, hedeflerinden ve son zamanlarda yapılan yenileme çalışmalarından bahsederek şunları kaydetti: “Yönetim olarak kaliteli bir ekibe sahibiz. Yurtiçi satış kanallarımızdaki yapılanmamızı tamamladık. Fatih Projesi ve yeni satış kanalları stratejileri sayesinde kabinet satışlarını artırdık ve pazar payımızı yükselttik. Son olarak bünyemize kattığımız yeni ürünlerin tasarımlarıyla farkımızı ortaya koyduk. Üretim tesislerimizi tamamen yeniledik. Eskisinden daha kaliteli ve düzenli bir üretim anlayışı ile çalışıyoruz. Yeni modellerimizle alakalı birkaç farklı tasarım var. Bu tasarımlara son şeklini vererek piyasaya sunacağız. Daha kaliteli, şık ve düşük maliyetli olan bu ürünlerimiz, kolay kullanılabilir bir yapıya kavuştu.”

Dünya genelinde 70′den fazla ülkede faaliyet göstermekte olan Legrand Grup bünyesinde yer aldıklarını belirten Estap Satış Müdürü Türker Aydın, üretim hatları ve satış ağı hakkında bilgi vererek şunları kaydetti: “Üretim ve montaj hatlarını çok ciddi iyileştirmeler yaparak geliştirdik. Bu yenileme kalitede artış sağladı. Müşterilerin fikirlerine önem vererek, onların istekleri doğrultusunda ürünler ortaya çıkartmaya başladık. Ürün patenti konusuna bu sene daha fazla önem vereceğiz. En az 10 adet ürün patenti almayı hedefliyoruz. Bu sayede patent alma sayısı bakımından Türkiye’de ilk 50 şirket arasına girebileceğiz. Estap, güçlü bir marka ve bu gücü ile pazarda lider konumundadır.”