Haberler

Prev Next
Estap, Yeni Nesil DCMax Veri Merkezi Kabinetini Tanıttı!

Aralık, 2014

Estap, Bu yıl 5.si düzenlenen Datacenter Dynamics Converged İstanbul 2014 Konferansı’nda Platin Sponsor Olarak Yerini Alarak DCMax Veri Merkezi Kabinetlerini Tanıttı.

1989 yılından bu yana, rack kabinetler ve aksesuarları, telekom saha kabinetleri (dahili /harici ortam), server ve data center kabinetleri ve bilişim sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarından olan Estap, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Datacenter Dynamics Converged İstanbul 2014 Konferansı’nda DCMax veri merkezi kabinetlerini tanıttı. Estap’ın Platin sponsor olarak yer aldığı, bilişim teknolojileri veri merkezi sektörünün öncü markalarını ve 1000′i aşkın sektör temsilcilerini ağırlayan Datacenter Dynamics Konferansı’nda, ‘Estap Genel Müdürü Murat Eti’ ve ‘Veri Merkezi İş Geliştirmeleri Sorumlusu Üzeyir Kaluk’ konuşmacı olarak yer aldılar. Kurulduğu yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden ve yüksek pazar payına sahip olan Estap, Datacenter Dynamics’te ilk kez görücüye çıkardığı 3. jenerasyon DCMax veri merkezi kabineti ile katılımcılardan tam not aldı.

En iyi soğutma ve en iyi hava sirkülasyonu için çözümler sunan Estap’ın yeni nesil DCMax veri merkezi kabinetleri, tasarımı, estetik ve profesyonel görünümü, geniş kabinet ve aksesuar seçenekleri ile dikkat çekiyor. Dört yöne hareket ettirilebilen 19 profilleri, 1.500 kg yük taşıma kapasitesi olan DCMax aynı zamanda sunucular için maksimum iç kullanım alanı sağlıyor.

Estap Genel Müdürü Murat Eti, konuyla ilgili olarak şu sözleri kaydetti: “Sektörün öncü markaları ve temsilcilerini ağırlayan Datacenter Dynamics Konferansı’na Estap olarak bu yıl ikinci kez katılıyoruz. Bu önemli güne özel tanıttığımız yeni nesil DCMax veri merkezi kabinetlerimizi sektör ile buluşturmuş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Estap olarak hedefimiz; ürün ve hizmetlerimizi kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak en yüksek fayda ile sunmak ve memnuniyeti maksimum düzeyde sağlamaktır. DCMax kabinetimizi, yeni nesil tasarımı, en iyi hava ve soğutma performansı ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getirerek donattık. Tamamen modüler tarzda üretilen kabinetimiz birçok imkanı kullanıcılarımıza sunuyor. Önümüzdeki yıllarda sektörde yenilikçi çözümlerimizi artırmayı hedefliyoruz.”

Üretiminin büyük bir bölümünü 65 ülkeden fazla ülkeye ihraç eden Estap A.Ş, 2013 yılı Türkiye ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde satış gelirlerine göre 90. sırada, Türkiye merkezli üretici listesinde 104 şirket arasından 12. sırada, üretici-donanım 60 şirket arasından 7. sırada olup, Legrand Grup sinerjisi sayesinde ihracatını ve Türkiye’deki istihdamını arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.