Haberler

Prev Next
Estap, Yeni Ürünlerini İzmir'deki İş Ortaklarıyla Buluşturdu.

Eylül, 2014

Estap, 25. Yılına özel tasarladığı ürünlerini tanıtmak için Türkiye'nin çeşitli illerinde iş ortaklarıyla buluşmaya devam ediyor.

25 yıldır rack kabinetler ve aksesuarları, telekom saha kabinetleri (dahili / harici ortam), server ve data center kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarından olan Estap, geçtiğimiz ay yeni ürünlerin lansmanı ile 25. yılını kutlamıştı. Estap, bu özel gecede tanıttığı ürünlerini anlattığı seminer ile 15 Ekim 2014 tarihinde İzmir'deki iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Estap’ın yeni seri ürünleri, gelişmiş yapısal üstünlükleri ve sunduğu kullanım kolaylıklarıyla dikkat çekiyor. Mühendislik çözümlerinde sınır tanımadığını kanıtlayan yeni ürünler, sektörde son yıllarda yaşanmamış ve uzun zamandır beklenen bir yeniliğe imza atıyor.

Estap, ilgili seminerde Duvar Tipi Kabinetler, Universalline, Data Center Kabinetler ve Standart Dış Ortam Kabinetleri ile iş ortaklarını bilgiyle donattı. Kabinet kavramını kökünden değiştirecek ürünler ile Estap, iş ortakları tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Estap Genel Müdürü Murat Eti konuyla ilgili şu sözleri aktardı: "Teknoloji ve kalite açısından sektörde lider bir kuruluş olarak her zaman hedefimiz, iş ortaklarımıza en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır. 25. yılımızda duyurmuş olduğumuz ve son yıllarda sektörde görülmemiş yeniliklerle donatılmış yeni ürünlerimiz ile iş ortaklarımıza yeni fırsatlar yaratabilmiş olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Bu heyecan ile, iş ortaklarımızın bulunduğu illeri ziyaret ediyor, ürünlerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda bilgilendirmeler yapıyoruz. Bugün ise İzmir'deki iş ortaklarımız ile buluşup yeni ürünlerimizi tanıttık. Hedefimiz benzer çalışmaları arttırarak gerçekleştirmek" dedi.