Haberler

Prev Next
Estap & Heritage Technology LLC Yönetim Yemeği

Haziran, 2012

Estap A.Ş. ve yaklaşık on yıldır Orta Doğu’da Estap A.Ş.’nin resmi distribütörü olan Heritage Teknoloji LLC, işbirliklerini daha da güçlendirmek amacıyla Estap ürünlerini kullanan/öneren partner ve müşterilere yönelik bir etkinlik düzenledi.

Etkinlik 3 Mayıs 2012 tarihinde Dubai’de Atlantis Palm Jumeirah Oteli’nde gerçekleşti.

Etkinliğe kurulumcu firmalar, bayiler, müteahhitler ve sistem entegratörleri gibi birçok farklı alandan katılım gerçekleşti. Öğle yemeğini, Heritage Teknoloji LLC Genel Müdürü Aizaz Karjikar ve Estap Bölge Müdürü Ribal Btaddini’nin konuşma ve sunumları takip etti.

Davetlilerin %100’e yakın katılımı ile gerçekleşen etkinlik büyük bir başarı sağladı. Yeni fikirler ve ürünlerle ilgili müşterilerle bire bir iletişim kurma fırsatı elde edildi.

Katılımcılar etkinlik sonrası düşüncelerini şu ortak cümleler ile dile getirdi: “Estap A.Ş. ve Heritage Teknoloji LLC’nin birlikte düzenlediği bu etkinliğe katılmak bizim için bir zevkti. Heritage Teknoloji LLC ve Estap A.Ş. yetkilileri ile, işbirliğimizi nasıl geliştirebileceğimiz hakkında görüş alışverişi yapma olanağı bulduk. Her iki firma da gelecekteki iş fırsatlarını değerlendirebilmek için her zaman bizim yanımızda olacaklarını belirttiler. Ayrıca davetlilerin farklı iş kollarından olması ve böyle bir platformda buluşması hepimiz için yeni iş fırsatları yaratmış oldu.”